99845326
Catalogusnummer: 4953
Harry Maas (1906-1982)

Liggend naakt

aquarel

23 x 54 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200