5050
Catalogusnummer: 5050
Karel Appel (1921-2006)

'Seven summer days'. Complete serie van veertien litho's, allen ingelijst. Hierbij de losse box. Zeven litho's zijn gemaakt door Karel Appel en zeven door Henk van der Vet met als onderwerp Karel Appel.

veertien litho's

allen 85 x 70 cm.

allen gesign. en genummerd 94/100

[15]

Taxatie: € 3.000 - 5.000
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600