6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Kees Verwey (1900-1995)
ets, gesign. r.o., 49/100, volledige blad 60 x 76 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80