5039
Catalogusnummer: 5039
Otto B. de Kat (1907-1995)

Zonnebloemen

91 x 45 cm.

gesign. r.o.

Herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 1972. Litteratuur: Otto B. de Kat, leven en werk, no. 481.

Taxatie: € 500 - 800
Hamerprijs: € 350

Hamerprijs: € 350