1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99845348
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4954
update-catalogue
Nico Berkhout (1915-1999)

Tulpen

board

55 x 38 cm.

gesign. r.o.

[1]

Taxatie: € 60 - 100
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100

outbid-warning
Overboden