1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4954
Nico Berkhout (1915-1999)

Tulpen

board

55 x 38 cm.

gesign. r.o.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100