5e zitting - Vrijdag 5 mei 14.00 uur : 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8017
Paar palissanderhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw,

De rijk gestoken kapregel met blad- en bloemrank

Taxatie: € 300 - € 500
Hamerprijs: