1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4955
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4955
update-catalogue
Else Berg (1877-1942)

Bomen en planten

houtskool

60 x 47 cm.

ongesigneerd

[1]

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100

outbid-warning
Overboden