1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4955
Else Berg (1877-1942)

Bomen en planten

houtskool

60 x 47 cm.

ongesigneerd

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100

Hamerprijs: € 1.100