1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4956
Gerd Arntz (1900-1988)

Zwölf häuser der zeit, 1927. Map met twaalf gesigneerde houtsnedes, edition Werner Kunze, Berlin, 1973. Hierbij boek: gerd arntz, graphic designer

44 x 32 cm.

gesigneerd en genummerd 47/100

[map]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800