1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
89601401
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4956
update-catalogue
Gerd Arntz (1900-1988)

Zwölf häuser der zeit, 1927. Map met twaalf gesigneerde houtsnedes, edition Werner Kunze, Berlin, 1973. Hierbij boek: gerd arntz, graphic designer

44 x 32 cm.

gesigneerd en genummerd 47/100

[map]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800

outbid-warning
Overboden