6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4668
Gerard Wiegman (1875-1964)

Schepen in een haven

doek, gesign. r.o., 40 x 52 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300

Hamerprijs: € 300