3 zitting - Woensdag 3 mei 19.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 648
Duitsland, grote brandewijnkom, eind 19e eeuw,

ovaal gelobd model met voltuutvormige oren, psuedo Hanau keuren, mt. B. Neresheimer & Söhne Hanau vanaf 1893,

h 16,5 cm, br 27 cm, 503 gr.

Taxatie: € 220 - € 420
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400