8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur
: 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Ferdi Posthuma de Boer (1930-1995)
Trompe- l'oeil op een stoel geschilderd
olieverf op stoel, delen schildering missend, ongesigneerd, hoogte stoel 76 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20