6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4698
Serie van vier gravures, 18e eeuw

in Empire lijst (éénmaal glas defect)

allen ca. 45 x 55 cm.

[4]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800