6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4669
Hollandse school, 19e eeuw

Stad aan een vaart

doek, 25 x 35 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70