7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur : 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4826
Hollandse school, 19e eeuw

Winters stadsgezicht

doek, gesign. Ch. Leickert r.o., 73 x 52 cm.

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 10.000
Hamerprijs: € 10.000

Hamerprijs: € 10.000