17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 1951-2258 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2272
Mata Hari, sigarettenpijpje ingelegd met diamant simili en verguld zilveren manchet, ca. 1900;

Hierbij een Djokja poederdoos met repouse decoratie van pauwen en een faux schildpad handspiegel.

l. 15,5 cm

Provenance: Kleindochter Koos Speenhof.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 675
Hamerprijs: € 675

Hamerprijs: € 675