1e zitting - Woensdag 3 mei 10.00 uur: 0001-0498- Juwelen
Catalogusnummer: 2
Beneden wettelijk goud gehalte goud met zilveren hanger, 19e eeuw, met beeltenis van de godin Ceres,

uitgevoerd in Zwitsers email, tegen een donkerblauw fond en omlijst met een gouden torsrand. Aan de boven- en onderzijde zijn roosgeslepen diamanten gezet, aflopend in grootte vanuit het midden. De bovenzijde met krullen, waarop eveneens roosdiamant en waaraan het hangoog is bevestigd (email licht beschadigd; haarlijntjes, hangoog met tin)

bruto 57,7 gr., h. 63 x b. 36 mm

Gold and silver pendant depicting the goddess Ceres, made of Swiss enamel, against a dark blue background and framed with a golden rope rim. Rose cut diamonds are set at the top and bottom, decreasing in size from the center. The top with curls, also set with rose cut diamond (enamel slightly damaged; hairlines, pewter at the back)

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600