18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur
: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Eduard Jacobs (1859-1931), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 1919;
Voorstellende Larense boer. Gesigneerd en gedateerd. Uitgevoerd door Bronsgieterij Brom.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 1,700
Hammer Price: € 1,700