18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2690
Eduard Jacobs (1859-1931), bruin gepatineerd bronzen sculptuur, 1919;

Voorstellende Larense boer. Gesigneerd en gedateerd. Uitgevoerd door Bronsgieterij Brom.

h. 39,5 cm

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700