6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4680
Henricus Rol (1906-1992)

Twee bloemstillevens

board, gesign. l.o., 30 x 30 cm. en board, gesign. l.o., '82, 46 x 36 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70