6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4581
Vijf diverse portretten, 19e/19e eeuw

in vier lijsten

pastel en aquarel, allen ca. 35 x 25 cm.

[4]

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220