7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur : 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4802
Europese school, 18e eeuw

Venus en Cupido

doek, 115 x 100 cm.

Herkomst: particuliere collectie, Groningen

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700