6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4708
Onduidelijk gesigneerd l.o.,

Korenoogst

doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: