5e zitting - Vrijdag 5 mei 14.00 uur : 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8027
Eikenhouten stoeltje, 18e eeuw,

met spijlen in de rugleuning

restauraties

h. 69,5, br 57, zithoogte 36 cm, breedte zitting 47, d 37 cm.

repairs

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440