6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4693
Fraukje Wartena (1855-1933)

Gezicht op de Nieuwmarkt met de Waag

doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220