6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4502
Hollandse school, 19e/20e eeuw, twee paneeltjes

met afbeelding van een schip op zee

tweemaal paneel, niet ingelijst, 12 x 14,5 cm. en 11 x 14,5 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220