6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4573
Anton Pieck (1895-1987)

Twee schetsen van vogels. Hierbij houtsnede

twee tekeningen, gesign., 10 x 11 cm. en 10 x 12 cm. en houtsnede, gesign., 12 x 11 cm.

[map]

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800

Hamerprijs: € 800