4e zitting - Vrijdag 5 mei 10.00 uur: 8000-8083 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6508
Rozenhouten commode in Louis XV stijl, 19e eeuw,

met brèche d'alep marmeren blad. In het gebombeerde front twee laden. Het geheel versierd met vuurverguld bronzen beslag

br. 130, h. 90 en d. 63 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700