6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4677
Diverse tekeningen en grafiek, 18e t/m 20e eeuw

hierbij een paneel

[map]

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40