6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4688
Twee schilderijen, 20e eeuw

Molen bij een binnenhaven / Figuren op een pad bij een kasteel

doek, 30 x 45 cm. en paneel, 45 x 30 cm.

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70