18e zitting - Dinsdag 16 mei 15.00 uur : 1700-1813 - Europees porselein, aardewerk en glas
Catalogusnummer: 2480
Duitsland, vijf beschilderde glaasjes, 18e eeuw

Uitgevoerd met polychrome schildering van gekroonde leeuw 'Vivat Printz von Oranigen, gekroond paard 'Vivat Herr Wirdt', Twee huwelijksglazen met gekroond hart 'Die Treue Verbunden' en gebribd glas met vogels en bloemen.

h. 8 cm

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

[5]

Taxatie: € 450 - € 500
Huidig bod: € 625
Hamerprijs: € 625

Hamerprijs: € 625