Tabaksdoos, Schoonhoven, 18e eeuw, Louis XV,
langwerpig model met gecontourneerde hoeken, op deksel voorstelling "Rebekka geeft knecht en kamelen van Abraham te drinken ", zijkanten versierd met florale e.a. motieven, mt. Leendert Labberton Schoonhoven 1785, met vergulde binnenzijde, aangekocht PAN Amsterdam 2001,
Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect
Estimate: € 1,000 - € 1,200
Current bid: € 2,000
Hammer Price: € 2,000