3 zitting - Woensdag 3 mei 19.00 uur: 0600-0870 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 653
Tabaksdoos, Schoonhoven, 18e eeuw, Louis XV,

langwerpig model met gecontourneerde hoeken, op deksel voorstelling "Rebekka geeft knecht en kamelen van Abraham te drinken ", zijkanten versierd met florale e.a. motieven, mt. Leendert Labberton Schoonhoven 1785, met vergulde binnenzijde, aangekocht PAN Amsterdam 2001,

15 x 6 x 4 cm, 209 gr.

Provenance: Uit het bezit van een landschapsarchitect

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000

Hamerprijs: € 2.000