14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1398 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1036
Gestoken notenhouten paneel, 17e eeuw,
met versiering van levensboom en aren.
38 x 100 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50