14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1202 - Pleet en galanterieën
1127
Catalogusnummer: 1036
Gestoken notenhouten paneel, 17e eeuw,

met versiering van levensboom en aren.

38 x 100 cm.

Taxatie: € 100 - 200
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50