8e zitting - Maandag 8 mei 19.00 uur : 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5046
Frans Baumgartner (geb. 1962)

Zonder titel

doek, niet ingelijst, verso gesigneerd, 8.2007, 100 x 145 cm.

Estimate: € 600 - € 1,200
Current bid: € 700
Hammer Price: € 700

Hammer price: € 700