2e zitting - Woensdag 26 juni 14.00 uur : 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5143P
Jan Montijn (1924-2015)

Zonder titel

kleurenets

50 x 33 cm.

gesign. l.o., 6/7, 1990

Estimate: € 50 - € 80
Current bid: € 40
Hammer Price: € 40

Hammer price: € 40