95835607
Catalogusnummer: 4940P
Pieter de Bodt (1916-2013)

'Het laatste licht'. Hierbij aquarel door Rowland Fisher en doek door Johannes Burger

board

28 x 36 cm.

gesign. l.o..

Taxatie: € 80 - 120
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160