Catalogusnummer: 2488
Vermoedelijk Frankrijk, twee porseleinen vormstukken, bloemendragers, 18e eeuw

(diverse beschadigingen)

h. 11 cm.

2

Taxatie: € 50 - € 70
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40