Catalogusnummer: 2503
Delft, blauw wit aardewerk schotel, Wanli decor, 18e eeuw;

Uitgevoerd met schildering van vaandeldrager. (schilfers).

diam. 28 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Hamerprijs: