17e zitting - Dinsdag 16 mei 10.00 uur : 2007-2223 - Beeldwerk, vazen en ornamenten
Catalogusnummer: 2417
Antiek houten kastdeurtje met ingelegde voorstelling, 18e eeuw;

Uitgevoerd met voorstelling van schildwachter op geblokte vloer. Met sleutelentree, slot manco. (missende stukjes hout)

h. 23 cm, b. 22 cm

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200