4940R
Catalogusnummer: 4940R
J.C. Corver (19e/20e eeuw)

Hollands landschap

47 x 66 cm.

gesign. l.o., 1898

Taxatie: € 240 - 280
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200