1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4940R
J.C. Corver (19e/20e eeuw)
Hollands landschap
47 x 66 cm.
gesign. l.o., 1898
Taxatie: € 240 - € 280
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200