1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4940S
Joso Buzan (1873-1963)

Portret vrouw

aquarel

24 x 15 cm.

gesign. l.o.

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10