020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4984
André Beronneau (1886-1973)
Boten bij Saint-Tropez
doek
65 x 79 cm.
gesign. l.o.
[1]
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240
Overboden