6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Christian Moser (1838-1894)
Gezicht op een vaart bij Rotterdam
doek, gesign. r.o., 50 x 75 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100