4920P
Catalogusnummer: 4920P
Karel Bruckman (1903-1980)

Stilleven met buste

doek, licht beschadigd

95 x 70 cm.

gesign. r.o., '57

Taxatie: € 60 - 100
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70