1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4920P
Karel Bruckman (1903-1980)
Stilleven met buste
doek, licht beschadigd
95 x 70 cm.
gesign. r.o., '57
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70
Hamerprijs:
€ 70