1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4920Q
Hendrik de Vries (1891-1985)
Stilleven
90 x 75 cm.
gesign. r.o., '31
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340
Hamerprijs:
€ 340