1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4920Q
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4920Q
update-catalogue
Hendrik de Vries (1891-1985)

Stilleven

doek

90 x 75 cm.

gesign. r.o., '31

[1]

Taxatie: € 200 - 400
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340

outbid-warning
Overboden