Catalogusnummer: 2495
Delft, vijf aardewerk schotels, 18e eeuw;

Drie blauw wit decoratie van bloemen, twee polychroom geschilderd met bloemvazen. (schilfers)

diam. 16,5 - 17 cm

[5]

Taxatie: € 50 - € 70
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90