6e zitting - Maandag 8 mei 10.00 uur : 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4646
Wim Oepts (1904-1988)

Draaiorgel in een straat / Fietsers

houtsnede, gesign. r.o., van Aubel/ Roodenburg-Schadd/ Jooren Gr. 003, 25 x 30 cm. en houtsnede, ongesign., van Aubel/ Roodenburg-Schadd/ Jooren Gr. 013, 27 x 41 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380