14e zitting - Dinsdag 9 juli 14.00 uur: 1000-1495- Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1162
PNG., drie kleurrijke gouaches: een met moeder en kind aan de borst,

een van een vrouw met trommel ‘Mrs Windi’ en van een fraai uitgedoste heer, allen gesigneerd KAUAGE. Jaren ’90 vorige eeuw. Ingelijst met passe-partout

55 x 74 cm.

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100