7e zitting - Maandag 8 mei 14.00 uur : 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4879
Pierre Louis Dubourcq (1815-1873)

Uitgestrekt landschap met zicht op een dorp aan een meer

inkttekening, gesign. l.o., 1849, herkomst: Veiling Collectie Vis Blokhuysen 29-4-1872, 13 x 24 cm.

[map]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380